Płyta pełna przebojów – „Ogień” od Gospel Rain [recenzja]

Gospel Rain - Ogień

Potrzeba było tylko trochę czasu, abym przekonał się do nowej płyty Gospel Rain. Znałem wcześniej piosenki, które miały znaleźć się na albumie „Ogień”. „Wstań i chodź”, „Nowe imię” czy „Emmanuel” wskazywały, że nowy krążek będzie ciekawy i dobry. Śmiało mogę napisać, że tak jest. Patronat nad albumem OGIEŃ  objął serwis i sklep Chrześcijańskie Granie. Album jest już do kupienia na:www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Na płycie „Ogień” usłyszymy sporo przebojowych kawałków, które powinny trafić w gusta słuchaczy. Pierwsze dwie kompozycje z albumu pokazują duży potencjał Gospel Rain. Widać, że zespół i chór cały czas rozwija się i czerpie od strony muzycznej od takich wykonawców jak U2 czy Hillsong. I dobrze. Najważniejsze, że lubelska formacja zachowuje znaną dla siebie stylistykę. Duża w tym zasługa zapewne Grzegorza Głucha, kompozytora i lidera zespołu. To do jego tekstów na płycie zaśpiewali znakomici soliści.

 

Przeczytajcie pełną recenzję (autorstwa Michała Guzka) najnowszego krążka Gospel Rain – OGIEŃ w serwisie chrzescijanskiegranie.pl:

Ogień – płyta pełna przebojów… (recenzja)

 

Może Ci się również spodoba