„Pokój i dobro” – nowy klip od o. Łukasza Buksy [video]

W niedzielę – 4 października w krakowskim klubie pod Jaszczurami odbyła się premiera teledysku do kawałka „Pokój i dobro”. Po projekcji o. Łukasz Buksa OFM porwał publiczność koncertowo utworami z płyty „Możesz więcej”. Gościnnie w teledysku wystąpił Arkadio, który jest współautorem tekstu.

 

„Pokój i dobro” to drugi po utworze „Życie” singiel z płyty „Możesz Więcej”, który doczekał się wersji wideo. W nagraniu wziął udział Arkadio, jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej. Nowosądecki artysta jest także współautorem tekstu. Nowoczesną aranżację stworzył Tomek Basiuk. Zdjęcia do teledysku zrealizowano w Krakowie, mieście w którym na co dzień pracuje o.Łukasz. W klipie poza artystami wystąpili również klerycy z krakowskiej Prowincji Matki Bożej Anielskiej, w której o. Łukasz pełni funkcję duszpasterza młodzieży i powołań.

 

Kolejny utwór – „Radość” natomiast od kilkunastu tygodni utrzymuje się na Złotej 10 Radia Warszawa. Zapraszamy do głosowania!

Łukasz Buksa OFM - Pokój i Dobro

Premiera klipu „Pokój i dobro” o. Łukasza Buksy / fot. Bartłomiej Cichoń

Krążek „Możesz Więcej” jest częścią ogólnopolskiej akcji ewangelizacyjnej pt. „Obudź się! Możesz Więcej!”, która została zainicjowana jesienią ubiegłego roku. Autorski cykl muzyczno-słownych konferencji głoszonych przez o.Łukasza powstał z myślą o współczesnych gimnazjalistach i uczniach szkół średnich. Podczas spotkań franciszkanin zachęca do odejścia od monitorów komputerów i smartfonów i rozwijania swoich pasji i talentów zgodnie z nauką Kościoła. Uzupełnieniem akcji są koncerty i rekolekcje, podczas których o. Łukasz przekonuje młodych ludzi, że „Mogą Więcej”. W ten sposób realizuje powierzone mu obowiązki duszpasterza młodzieży i powołań.

tekst i foto: mat.prasowe

Może Ci się również spodoba