Pracował z największymi gwiazdami muzyki. Teraz bierze się za Arkadio. [video]

Od premiery najnowszej płyty „FUNDAMENT Rób to, co kochasz” rapera Arkadio minął już miesiąc. W tym czasie wydarzyło się wiele koncertów i spotkań z młodymi ludźmi w ramach akcji „Rób to, co kochasz”. Dzisiaj  poznacie człowieka, który współpracował z najpopularniejszymi składami hiphopowymi i zespołami muzycznymi na świecie, a który od października 2015 roku rozpoczął pracę w firmie RTCK jako ekspert ds. agencji – Janusza Sikora-Sikorskiego.

 

Spacerował po ulicach Nowego Jorku z Public Enemy. Bookował największe koncerty w historii. Miał pod sobą takich artystów, jak: LL Cool J, Redman, MethodMan, ale też z takimi zespołami, jak The Rolling Stones, Deep Purple czy Pink Floyd. Po blisko 40 latach pracy dla jednej z największych agencji muzycznych na świecie – „The Agency Group” – zaczyna promować rapera Arkadio z Nowego Sącza.

Tą osobą jest Janusz Sikora-Sikorski, który przez całe zawodowe życie związany był z działalnością artystyczną. Pracował w „The Agency Group” na stanowisku COO (Chef Operation Officer). Pracując w centrali w Londynie, był odpowiedzialnym za globalne operacje firmy we wszystkich biurach rozlokowanych po całym świecie (Nowy Jork, Los Angeles, Toronto, Malmo, Miami, Nashville, Londyn).

Od 2015 roku Janusz Sikora-Sikorski współpracuje z RTCK oraz z Arkadio przede wszystkim po to, aby swoim doświadczeniem zapoczątkować wsparcie polskich artystów.  Sikorski zobaczył w Arkadio człowieka, który ma genialny kontakt z publicznością, perfekcyjnie posługuje się freestylem na koncertach i ma umiejętności, aby porwać publikę w każdej sytuacji.

 

Płytę Aradio – Fundament kupisz już dzisiaj w naszym sklepie >>>
Janusz Sikora-Sikorski - RTCK Arkadio

Może Ci się również spodoba