Premiera płyty „14 spojrzeń” – Albo i Nie w TV [video relacja]

„Gdzieś tam próbują nas szufladkować, ale nie bardzo to wychodzi” – mówią o swojej muzyce. W sobotę i niedzielę (30 i 31 stycznia 2016) w Katowicach odbyły się premierowe koncerty promujące drugi krążek zespołu Albo i Nie pt. „14 spojrzeń”. Najnowsza płyta to pięknie wydane i nagrane refleksje o życiu. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji TV z niedzielnego koncertu. Po płytę zapraszamy już teraz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

„Myślę, że kobieta i mężczyzna z chęcią posłucha tej płyty, tylko, że odbiór tekstów będzie inny.” – mówił Michał Rostański z Albo i Nie.

 

Zespół Albo i Nie powstał w 2011 roku. Na początku następnego roku rozpoczął działalność koncertową. W 2012 roku zagrał 30 koncertów, zyskując coraz szersze uznanie i za swoją twórczość uzyskując nagrody na kilku ogólnopolskich festiwalach, w tym:I miejsce na Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych w Chorzowie, I miejsce na festiwalu Złote Tłoki w Katowicach czy I miejsce na festiwalu „Słuchaj i patrz” w Krakowie. Albo i Nie wydał w 2013 roku album pt. TAK. Zespół zagrał podczas koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy w Warszawie oraz dostał się do półfinału programu MUST BE THE MUSIC. W 2015 roku zagrali w Koncercie Premier podczas 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Grają szeroko pojętą muzykę akustyczną – piosenkę autorską, choć trudno zaklasyfikować ich do jednego gatunku.

 

Płyta Albo i Nie TAK   oraz najnowsza „14 spojrzeń” jest do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Zaproś zespół do siebie:

glowy_alboinie_14spojrzen

Może Ci się również spodoba