PREMIERA: Soudarion – Tylko Miłość (CD)

Soudarion - tylko miłość

Długo czekaliśmy, ale już jest! Debiutancka płyta zespołu Soudarion pt. „Tylko Miłość” to 10 różnorodnych utworów w nowoczesnych, popowych aranżacjach. Znajdziecie na niej takie przeboje jak „Zimne Noce” czy radiowe „W Promieniach słońca”. Polecamy!

 

Przedpremierowo można było kupić ją na 5.Festiwalu Chrześcijańskie Granie, gdzie zespół zagrał koncert na zakończenie Koncertu Premier 2015! Zaprezentowali kawałki, których publiczność nie miała okazji jeszcze posłuchać na żywo. Zespół tworzy nowoczesne, bogate w elektroniczne brzmienia utwory, a jednocześnie ma w sobie coś klasycznego. Dla przykładu: wielu słuchaczy piosenkę „W promieniach słońca” kojarzy z brzmieniem Czerwonych Gitar.

 

Soudarion to muzyczna grupa założona przy śremskiej Farze przez ks. Marcina Lewandowskiego w 2009 roku. Grają w różnych zakątkach Polski, promując przy tym przede wszystkim swego Stwórcę. Jak sami mówią: “Nie ma nic piękniejszego, jak chwalić Pana wspólnym śpiewem i modlitwą” i taka jest dewiza ich działania, aby radośnie chwalić, śpiewać, modlić się i tańczyć. Zespół został wybrany Debiutem 2015 roku!

 

Lista utworów Souadrion – „Tylko miłość”:

1. Nowy Wiatr (3:30)

2. Bliżej Nieba (Kocham Ciebie) (3:52)

3. W Promieniach Słońca (3;54)

4. Kiedy (Pobłogosław Pani Mi) (3:45)

5. Zimne Noce (3:34)

6. Rozstanie (3:32)

7. Tylko Miłość (3:28)

8. Dzięki Ci (1:57)

9. Bądź dla Mnie Portem (4:34)

10. Mój Pokój (4:56)

 

Kup debiutancki krążek zespołu Soudarion – Tylko Miłość już dzisiaj >>>

 

Może Ci się również spodoba