Premierowy koncert Gospel Rain – Ogień // bilety już w sprzedaży!

gospelrain_przedsprzedazbiletow

Gospel Rain już 9 września 2015 w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zagra premierowy materiał. Będzie to wyjątkowy koncert, który znajdzie się na najnowszej płycie zespołu „Ogień”. Niedawno ruszyła sprzedaż biletów – liczba miejsc ograniczona. 

 

Rezerwacja biletów trwa! Do 24 sierpnia można kupić bilet w cenie 35 zł (potem: 40 zł). Dla grup powyżej 10 osób istnieje możliwość zniżki – 10%. Można jej do konać pisząc e-mail pod adres: koncerty@gospelrain.pl  lub pod numerem: 519-115-468. Ilość miejsc ograniczona!

 

„Ogień” to kilkanaście utworów, pełnych życia i nadziei, mocy i tchnienia, pełnych OGNIA! Pieśni, jakie znajdą się w programie koncertu nie są przypadkowym zestawem, ale przemyślaną kolekcją. Dominują wśród nich pieśni, sięgające do biblijnych fraz, głównie strof Księgi Izajasza i Psalmów, ogłaszających nadzieję i chwałę Bożą. Obok dynamicznych i bardzo przebojowych piosenek znajdują się także delikatne, przepiękne pieśni chwały oraz intrygujące frazy instrumentalne. Razem z zespołem na scenie pojawią się także zaproszeni goście – Olga Szomańska, Kasia Dereń, Łukasz i Paweł Golec oraz Mate.O, których możliwości wokalne i instrumentalne z pewnością zadziwią nie jednego uczestnika.

Więcej o koncercie przeczytacie TUTAJ >>

 

 Zapraszamy też do obejrzenia i posłuchania wywiadu Gospel Box z Grzegorzem Głuchem:

Może Ci się również spodoba