Sierpień 2016: modlimy się za środowisko muzyki chrześcijan w Polsce!

MIESIĄC

 

 

 

 

 

 

Przez cały sierpień zapraszamy tych wszystkich, którym bliska jest muzyka chrześcijańska w Polsce do modlitwy w intencji jej rozwoju. Obejmijmy modlitwą (może być też post, jałmużna …) całe środowisko polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej – zarówno artystów, a także tych wszystkich, którzy działają na jej rzecz. – podaje serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Organizatorem wydarzenia jest fundacja „Chrześcijańskie Granie” i serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Wierzymy, że bez ufnej modlitwy do Pana Boga nie możemy skutecznie ewangelizować poprzez muzykę chrześcijańską.Inicjatywa modlitwy o rozwój muzyki chrześcijańskiej w Polsce jest po raz drugi podjęta poprzez fundację „Chrześcijańskie Granie”. Do nadsyłania intencji zapraszamy zespoły, menagerów, schole, organizatorów wydarzeń, ludzi mediów, osoby zaangażowane w tworzenie salek muzycznych, księży, katechetów i tych wszystkich, którym ważna jest ewangelizacja poprzez muzykę chrześcijańską.

 

Zapraszamy do komentowania i wpisywania intencji na specjalnym wydarzeniu na FB

 

My jako Chrześcijańskie Granie polecamy się w modlitwie – szczególnie naszą fundację oraz Festival Chrześcijańskie Granie oraz nowe inicjatywy przez nas podejmowane.

 

 

Krótki harmonogram akcji:

czas: 1 – 31 sierpnia
Proponujemy modlitwę dziesiątkiem różańca lub Psalmem 98

 

I tydzień (1-8 sierpnia) – modlimy się o rozwój salek muzycznych w Polsce, a akcję Grajmy Chrześcijańskie Granie oraz wszystkich zaangażowanych w prowadzenie schol, zespołów amatorskich i młodych, którzy w nich grają.

 

II tydzień (9-15 sierpnia) – za wszystkich organizatorów festiwali, koncertów i innych wydarzeń muzycznych, media, wydawców i wszystkich tych, którzy promują muzykę chrześcijańską w Polsce.

 

III tydzień (16 – 22 sierpnia) – za muzyków, zespoły i wszystkich twórców muzyki: tekściarzy, kompozytorów, realizatorów, akustyków, producentów i managerów.

 

IV tydzień (23 – 31 sierpnia) – w intencji wszystkich inicjatyw Chrześcijańskiego Grania, a szczególnie: 6.Festiwalu Chrześcijańskie Granie, Koncertu Debiuty, Grajmy Chrześcijańskie Granie oraz fundacji „Chrześcijańskie Granie”.

 

Może Ci się również spodoba