Teledysk: Arkadio – Dla kogo żyjesz? + Stanisław Sojka + Dj Elison [z płyty FUNDAMENT]

Kolejny klip od Arkadio! Kawałek „Dla kogo żyjesz?” nagrany został z gościnnym udziałem Stanisława Soyki. Utwór pochodzi z najnowszego albumu rapera zatytułowanego „FUNDAMENT. Rób to co kochasz”. Ukazał się już 12 lutego 2016 w całej Polsce nakładem RTCK Muzyka. Płytę kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Celem płyty jest zachęcenie słuchacza do tego, by przyjrzał się sobie poprzez pozostanie sam na sam tylko ze sobą i posłuchanie w ciszy tego, co podpowiada mu jego serce, ciągle zagłuszane przez tysiące bodźców. Jak mówi sam Arkadio: „Zapewnij sobie możliwość, aby trochę podyskutować z samym sobą. Mam nadzieję, że będzie to wędrówka do konkretnego celu, którym będzie odzyskanie lub poprawienie jakości Twojego życia!”.

Płyta jest ugruntowaniem poprzednich projektów Arkadio – ogólnopolskiej akcji społecznej „Rób to, co kochasz” oraz płyty książki pod tym samym tytułem. Do akcji społecznej przyłączyli się m.in.: Kamil Bednarek, CeZik i Aleksander Beta. W ramach tego projektu do dziś odbyło się blisko 200 spotkań oraz konferencji na terenie Polski i Wielkiej Brytanii.

Na najnowszej płycie gościnnie pojawili się m.in.: Frenchman, Kinga Kielich, Miczu Ziomek, Watzek Wawrzyniak orazStanisław Sojka, którego Arkadio zaprosił do współpracy, aby zbudować utwór łączący pokolenia na bazie przeboju pt.: „Tolerancja”. Efektem tej współpracy jest trzeci singiel promujący płytę rapera oraz teledysk z gościnnym udziałem Stanisława Sojki.

„Fundament” rekomenduje znany dziennikarz muzyczny Roman Rogowiecki, w którego audycji pt. „Muzyka nocą” programu I Polskiego Radia można usłyszeć utwory z najnowszego albumu.

Nie jest sztuką odpowiadanie sobie codziennie na te same pytania. Sztuką jest odpowiedzieć sobie raz na jakiś czas konkretnie i nie zadawać ich codziennie! Wierzę głęboko w to, że treści z tej płyty pomogą Ci zadać precyzyjne pytania i uzyskać odpowiedź, która pozwoli Ci działać” – mówi o swoim, piątym już, krążku Arkadio, który, dołączył niedawno do grona 31 ambasadorów Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

 

Płyta dostępna jest od 12 lutego na półkach dobrych sklepów muzycznych (między innymi na www.chrzescijanskiegranie.pl) na terenie całego kraju. Premiera albumu rozpoczyna ogólnopolską trasę koncertową.

 

Arkadio (Arkadiusz Zbozień), raper, freestylowiec, mówca, ambasador ŚDM 2016. Autor pięciu płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym w krakowskiej uczelni Ignatianum. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach.Od 4 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz autorskimi programami(program profilaktyki uzależnień) zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu. Szczęśliwy mąż i tata. Nieustannie rozwija się na polu artystycznym. Robi to, co kocha.

 

W TELEDYSKU WYSTĄPILI:

Główny bohater:
Grzegorz Kmiecik

Warsztat – radio:
Krzysztof Damasiewicz

Rap:
Arkadio

Gościnnie:
Stanisław Sojka

Gramofony:
Dj Dugi

BMX:
Oskar Trzeszczoń

Balet:
Pola Ligiera

Rysunek:
Jola Ligiera

Taniec:
Jola Ligiera
Pola Ligiera
Emilia Korcyl
Zuzanna Król

Breackdance:
Bboy Taras
Bboy Meter
Bboy Little B
Bboy jozek
Bboy Romek Lelito
Bboy Shovit

Utwór: Arkadio – Dla kogo żyjesz?
Gościnnie: Stanisław Sojka
Płyta: Fundament
Beat: Watzek Wawrzyniak
Scratch: Dj Elison
Produkcja muzyczna: Watzek Wawrzyniak
Miejsce nagrań: Studio Dorota Czoch, serwis OPTIMAX
Realizacja wideo – rullon group
Montaż video: Krzysztof Ogórek (rullon group)
Scenariusz: Adam Szymczak, Jakub Kosakowski, Arkadio
Koordynacja planu i podtrzymywanie temperatury: Andrzej Tokarz

Może Ci się również spodoba