Tygodnik Do Rzeczy naszym partnerem!

Drukowanie

Serwis www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl rozpoczął współpracę z Tygodnikiem “Do Rzeczy”.Informacje z naszej strony będą pojawiały się również na portalu www.dorzeczy.pl.Serwis koncertowy Chrześcijańskiego Grania istnieje od lipca 2014 roku. Od kilku miesięcy na stronę wchodzi coraz więcej osób. W styczniu 2015 roku miał ponad 11 tysięcy wyświetleń.

 

Partnerami serwisu są:Radio Warszawa, Radio Er, Katolickie, Katolickie Radio Zamość,Radio Emaus,Radio Doxa, Lista z Mocą, Muzyka dla Ducha, Tygodnik Idziemy,Opoka.org.pl, Dobre MediaTv,Tygodnik Do Rzeczy.

 

Od kilku dni na stronie www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl pojawiły się wizytówki zespołów. Wśród nich znalazły się takie kapele jak: New Life’M, EVAH Uryga, Albo i Nie, Zespół 33, Kanaan, Hiob, Wieczny, Matula, PANdamusic czy New Day. Zmiany oznaczają więcej koncertów, łatwiejszy kontakt z zespołami i managerami i pozwolą na lepszą promocję dobrej muzyki.

 

Serwis koncerty.chrzescijanskiegranie.pl to nie tylko kalendarz koncertowy i wizytówki zespołów – to także baza najciekawszych płyt, które ukazały się pod patronatem Chrześcijańskiego Grania oraz ukazujące się co jakiś czas relacje z festiwali, koncertów i warsztatów. Regularnie pojawiają się też najważniejsze informacje ze świata muzyki.

 

Za: KMDM.pl/Chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Może Ci się również spodoba